Komplet garnków nierdzewnych z patelnią Vito – dla większej przyjemności gotowania

Zestaw garnków ze stali nierdzewnej Vito to praktyczny komplet, który ułatwi Ci przygotowanie pysznych posiłków, dzięki czemu poczujesz się jak prawdziwy szef kuchni.

Komplet 3 garnków o różnej pojemności: 1,3 l; 1,9 l i 4,7 l sprawdzi się w funkcjonalnej kuchni, oferując odpowiednią wielkość naczynia do przygotowywanego posiłku. Dzięki temu zestawowi z łatwością ugotujesz zarówno jednoporcjową owsiankę, jak i przygotujesz obiad dla całej rodziny.

Każdy z garnków Vito wyposażony został w szklaną pokrywkę z ujściem na parę, która zapobiega wykipieniu gotującej się zupy. Transparentność pokrywek umożliwia szybkie sprawdzenie zawartości garnka i kontroli mocy, z jaką gotuje się pyszny niedzielny rosół.

Garnki wykonane zostały z bezpiecznej w kontakcie z żywnością stali nierdzewnej, która ułatwia utrzymanie ich w czystości. W dodatku możesz je myć w zmywarce.

Praktyczna podziałka z litrażem wewnątrz każdego garnka ułatwia odmierzenie optymalnej wody czy bulionu do gotowania.

Satynowe wykończenie wewnątrz i na zewnątrz garnków podkreśla ich estetyczne wykonanie, dzięki czemu nie tylko są praktyczne, ale również ładnie prezentują się na płycie grzewczej czy kuchennym blacie.

Warstwowe dno dobrze przewodzi ciepło, co przekłada się na równomierne rozprowadzenie go po całej powierzchni garnka. Dzięki temu ryzyko przypalenia potraw jest mniejsze, a proces gotowania stabilny.

Dołączona do zestawu głęboka patelnia o średnicy 22 cm zyskała wykończenie w postaci nieprzywierającej powłoki. Takie rozwiązanie umożliwia szybkie smażenie i duszenie potraw – Twoje popisowe kotlety czy też gulasz nabiorą nowego wymiaru.

Zestaw garnków ze stali szlachetnej jest przystosowany do używania na wszystkich źródłach ciepła: kuchenkach gazowych, elektrycznych, ceramicznych, a także indukcyjnych.

Szukając praktycznego rozwiązania do swojej kuchni, sięgnij po komplet garnków ze stali nierdzewnej Vito, który sprawi, że gotowanie stanie się czystą przyjemnością.