Komplet garnków ze stali nierdzewnej Polpo - bez nich w kuchni ani rusz

Talent do gotowania to nie wszystko. Nie sposób bowiem ugotować smaczny posiłek bez… garnków! Jeśli Twoje naczynia nie są już najlepszej jakości, warto zastanowić się nad sięgnięciem po nowe garnki. Co powiesz na zestaw nierdzewnych naczyń Polo?

Niezawodne podczas codziennego gotowania, praktycznie i niezawodne. Takie właśnie są te naczynia! Komplet garnków Polpo jest naprawdę spory: w jego skład wchodzą cztery garnki z pokrywkami o pojemnościach 1,3 l; 1,8 l; 2,5 l i 4,5 l. Z ich pomocą ugotujesz wszystko - od zup i dań jednogarnkowych, aż po sosy i desery. Naczynia są bardzo trwałe, ponieważ zostały wykonane z doskonałej jakości stali nierdzewnej 201. Dzięki temu garnki nagrzewają się szybko i równomiernie. Nie ima się ich też korozja, więc przed Wami wiele udanych lat wspólnego gotowania!

Odpowiednie na kuchenki gazowe, elektryczne i na płyty indukcyjne - garnki Polpo to naprawdę godne polecenia naczynia. Możesz zamówić je dla siebie, kiedy potrzebujesz uzupełnienia swojej kolekcji garnków, ale zestaw równie dobrze nadaje się na upominek. Doceni go każdy, kto właśnie urządza swoje cztery kąty!

Wymiary
Długość 25,2 cm
Szerokość 44 cm
Średnica 14/16/18/22 cm
Wysokość 16 cm
Pojemność 1,25/1,75/2,5/4,5l
Waga 3.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florentyna