Komplet garnków Dallas – idealne do nowoczesnego mieszkania

Komplet garnków Dallas charakteryzuje się wysoką jakością, efektownym wyglądem i funkcjonalnością. Takie garnki wspaniale wyglądają w kuchni nowoczesnej, loftowej i klasycznej, ale z powodzeniem można wykorzystać je również i w innych wnętrzach. Dużym plusem jest możliwość używania ich również na kuchenkach indukcyjnych. Garnki szybko się nagrzewają i długo trzymają temperaturę. Są niezwykle trwałe i z pewnością posłużą ci przez długie lata. Mają wyjątkowo efektowny design.

Komplet garnków Dallas zrobiony jest ze stali nierdzewnej. To cztery garnki o różnych pojemnościach i stylowym, nowoczesnym kształcie. Mają wygodne, duże uszka, które ułatwią ich przenoszenie. Pokrywki wykonano ze szkła i stali. Delikatny, cienki rant i uchwyt są stalowe. Komplet garnków Dallas jest w kolorze srebrnym. Wymiary wynoszą: 16/18/20/22 cm – średnica, 1,8/2,5/3,3/7 l – pojemność.

Wyjątkowy komplet garnków Dallas świetnie pasuje do kuchni o nowoczesnym wystroju, urządzonej w chłodnych, zdecydowanych kolorach. Pasują do innych naczyń chromowanych i srebrnych.

Wymiary
Długość 49 cm
Szerokość 27,5 cm
Wysokość 22,5 cm
Waga 5.95 kg
Do pobrania