Kuchnia Junona Line 170 – komplet kuchenny idealny do małych wnętrz

Kuchnie Junona Line to funkcjonalne zestawy, które znajdą zastosowanie w pomieszczeniach o małym i większym metrażu. Ponadczasowa kolorystyka i oszczędna forma sprawdzą się w większości aranżacji, a możliwość dopasowywania kolejnych elementów sprawi, że urządzisz dokładnie taką kuchnię, o jakiej marzysz. W kolekcji Junona Line dostępne są również pojedyncze szafki górne i dolne, które skompletujesz według własnego pomysłu lub wykorzystasz do rozbudowy już zakupionego zestawu. Wybierz opcję dla siebie!

Komplet kuchenny Junona Line 170 zawiera niezbędne elementy, które wykorzystasz w zabudowie niewielkiego aneksu kuchennego lub małej kuchni oddzielonej od salonu. W praktycznych szafkach górnych znajdziesz miejsce na zastawę stołową, filiżanki, kubki i szklanki, a także na przyprawy, leki z domowej apteczki czy przydatne akcesoria. W szeregu dolnym zagospodarujesz miejsce na garnki oraz komplety sztućców, a szafka dolna pod zlewozmywak pomieści kosze do segregacji odpadów. Kompaktowy zestaw kuchenny umożliwia również montaż okapu, dwukomorowego zlewu oraz wolnostojącej kuchenki z piekarnikiem i płytą.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 170 cm to optymalny wybór do małych mieszkań typu studio oraz wnętrz, w których zabudowę chcesz zaplanować samodzielnie.

Ciekawe połączenie kolorystyczne ożywi Twoją kuchnię i pozwoli Ci w naturalny sposób wkomponować do aranżacji białą lodówkę, kuchenkę czy stolik. Kolor dąb delano ciemny pokrywający fronty dolne przełamany został białym połyskiem frontów górnych. Całość wieńczą efektowny blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz zintegrowane grafitowe uchwyty.

Cokoły i pozostałe dodatki, takie jak szklana półka z oświetleniem przeznaczonym do szafki górnej G2W/80/57, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G1D/40/57-LP, GO/50/30, G2W/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82.

Sprawdź pozostałe wersje kolorystyczne kompletu Junona Line i wybierz taką, która najbardziej trafia w Twoje gusta. Odkryj plusy mebli modułowych – urządź idealną kuchnię dla siebie i swojej rodziny. 

Junona Line 170 - wymiary
Szerokość 170 cm
Waga 72.6 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30.5 cm
Grubość blatu 3.2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85.2 cm
Wysokość szafek górnych 57.5 cm