Kuchnia Junona Line 180 – minimalizm i wygoda

Czego nie może zabraknąć w nowoczesnej kuchni? Z pewnością sprawnych i wydajnych urządzeń oraz modnej i funkcjonalnej zabudowy, z którymi codzienne gotowanie nie będzie problemem. W sprytnym urządzeniu kuchni pomoże Ci kolekcja Junona Line – system gotowych, elastycznych rozwiązań na każdą kieszeń. W ofercie znajdziesz zarówno komplety kuchenne w różnych wymiarach, jak i pojedyncze bryły, które możesz ze sobą dowolnie zestawiać. Sprawdź!

Zestaw Junona Line 180 został zaprojektowany z myślą o pomieszczeniach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Szafki górne wyposażone w półki ukryją talerze, miski, porcelanowe filiżanki i szklanki, a niewielka szafka nad okapem posłuży za skrytkę na słodkości. Szereg górny gwarantuje również miejsce na pozostałe artykuły spożywcze takie jak przyprawy czy herbaty. W szafce dolnej zaprojektowanej pod zlewozmywak z powodzeniem przechowasz kosz na śmieci oraz środki czystości. Dolny ciąg to także odpowiednia przestrzeń dla garnków i patelni.

Komplet kuchenny o szerokości 180 cm jest dostosowany do montażu nawet dwukomorowego zlewu, okapu i wolnostojącej kuchenki. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania, możesz rozbudować go o kolejne moduły.

Zestaw Junona Line wyróżnia minimalistyczny design o uniwersalnym charakterze, dzięki czemu wykorzystasz go w kuchni zaaranżowanej w dowolnym stylu. Białe korpusy zestawione są z frontami dąb delano jasny. Zwieńczeniem całości jest blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz zintegrowane grafitowe uchwyty.

Cokoły i pozostałe dodatki, takie jak szklana półka z oświetleniem przeznaczona do szafki górnej G2W/80/57, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G1D/40/57-LP, GO/60/30, G2W/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82.

Zestaw Junona Line uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni. 

Junona Line 180 - wymiary
Szerokość 180 cm
Waga 73.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30.5 cm
Grubość blatu 3.2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85.2 cm
Wysokość szafek górnych 57.5 cm