Kuchnia Junona Line 230 – wygoda gotowych rozwiązań

Szukasz sposobu na ergonomiczną kuchnię, która będzie jednocześnie praktyczna i przytulna? W rodzinnym domu posłuży za miejsce spotkań przy kawie i spektakularnych kulinarnych eksperymentów? W realizacji tej wizji pomoże Ci kolekcja Junona Line, w skład której wchodzą zarówno pojedyncze bryły, jak i gotowe zestawy mebli kuchennych. Co ją wyróżnia? Minimalizm form i elegancja wzorów będących doskonałym odwzorowaniem usłojenia drewna. Atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem.

Zestaw Junona Line 230 to 4 pojemne szafki górne, w których zorganizujesz przechowywanie naczyń, w tym talerzy, szklanek, kieliszków czy kubków, przypraw, opakowań na kawę i herbatę oraz czystych ściereczek. W dolnym szeregu składającym się z 3 szafek ulokujesz patelnie, garnki, robota kuchennego, komplety sztućców oraz pojemnik na odpady.

Komplet kuchenny o szerokości 230 cm tworzy przestrzeń na zamontowanie okapu, dwukomorowego zlewu oraz wolnostojącej kuchenki. Twoja kuchnia daje Ci więcej możliwości? Uzupełnij zestaw o dodatkowe elementy z tej samej kolekcji i ciesz się funkcjonalną zabudową.

Efektowny wygląd zestawu to rezultat połączenia białych korpusów z frontami dąb delano jasny i blatem w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty. Proste grafitowe uchwyty prezentują się stylowo na jasnym tle i w sposób harmonijny dopełniają całość.

Cokoły i pozostałe dodatki, takie jak szklana półka z oświetleniem przeznaczona do szafki górnej G2W/80/57, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/50/30, G1D/40/57-LP, G2W/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

Przetestuj rozwiązania, które oferują Ci zestawy Junona Line – zobacz, jak urządzić kuchnię w funkcjonalny sposób. 

Junona Line 230 - wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 110.55 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30.5 cm
Grubość blatu 3.2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85.2 cm
Wysokość szafek górnych 57.5 cm