Stylowa aranżacja małej kuchni

Spędzasz w kuchni wiele czasu przyrządzając swoje ulubione potrawy lub dbając o podniebienia swoich bliskich? Stwórz optymalną zabudowę, w której codzienne gotowanie będzie przyjemnością. W jej wnętrzu sprawdzi się funkcjonalny i stylowy zestaw mebli kuchennych Junona Line 240 który zachwyca nowoczesną linią, a zarazem ekonomiczną ceną.

Zestaw Junona Line 240 zachwyci Cię większą powierzchnią do wykorzystania nawet w niewielkiej kuchni. Kompozycja szafek tworzy optymalne miejsce do przechowywania, eksponowania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. Podręczna szuflada to idealne miejsce na sztućce, zaś szafki górne pozwolą przechowywać talerze i miseczki oraz eksponować szklanki i kieliszki. Garnki, patelnie i kosze na śmieci możesz schować w pojemnych szafkach dolnych. Do dyspozycji masz także praktyczne blaty robocze - sprawdzą się podczas krojenia składników do potraw.

Stonowane korpusy w kolorze wenge zestawiono z eleganckimi frontami w kolorze dąb sonoma. "Kropką nad i" są proste zintegrowane uchwyty, całości dopełnia blat w kolorze dąb sonoma.

Zwróć uwagę, że AGD nie wchodzi w skład zestawu. Dodatki i AGD, kupisz na brw.pl

Do zestawu Junona Line możesz dołączyć pozostałe moduły z tej samej kolekcji. Zobacz, jakie rozwiązania idealnie dopasują się do Twojej kuchni.