Zestaw narożny mebli kuchennych Sole – zabuduje narożnik

Podczas urządzania kuchni najlepiej skoncentrować się na jej funkcjonalności. To dzięki prawidłowemu rozmieszczeniu sprzętów i dobrze zorganizowanej przestrzeni zyskasz miejsce, w którym codzienne gotowanie będzie przyjemnością. Modułowa kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem  Sole zachwyca nowoczesną, bezuchwytową konstrukcją.

Proste kuchnie są łatwe w aranżacji, co jednak gdy układ pomieszczenia to kuchnia w literę „L”? Nasz gotowy zestaw nowoczesnych mebli kuchennych to kompozycja modułów, dzięki którym zarówno wyeksponujesz, jak i przechowasz wszystkie niezbędne przedmioty. Przyprawy, produkty spożywcze i naczynia możesz schować w szafkach górnych. Dolne niech posłużą jako schowek na garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Kompaktowy zestaw 270x180 cm pozwala na pełną zabudowę sprzętu AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. Pozostaje tylko kwestia okapu – dokupując szafkę okapową możesz go zabudować lub postawić na wolnowiszący model.

Meble w układzie prawostronnym. W naszej ofercie mamy też ich lustrzane odbicie – układ lewostronny.

Biały korpus połączono z frontami w białym połysku. Jasna zabudowa sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich przestrzeniach, które optycznie rozjaśni i powiększy. Zintegrowane uchwyty stanowią subtelny dodatek i praktyczny element, ułatwiający korzystanie z mebli.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: G_60/72, G_45/72, G_60/72, G_45/72, DL_60/207, D_45/82, DP_60/82_K, DNW_105/82, DKS_60/82_SMB/B,  D3S_60/82_2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR1 i NAR2 to idealne zestawy pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchni zależy jego wykończenie. Dlatego blaty i panele wykończające możesz dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Sole uzupełni Twoją kuchnię o niezbędne szafki, które zabudują naroże kuchni. 

Wymiary
Szerokość 270x180 cm
Waga 266.9 kg
Do pobrania