Zestaw narożny mebli kuchennych Sole – zaprojektowany do gotowania

Wybór zabudowy kuchni to nie jest łatwa sprawa. Tym bardziej, że jest to przestrzeń w której codziennie dużo przebywasz. Zwróć uwagę na jej funkcjonalność oraz styl – dzięki temu stworzysz wymarzoną kuchnię. Modułowa kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem  Sole zachwyca nowoczesną, bezuchwytową konstrukcją i bogatym wyposażeniem (system sambox , ociekarki, kosze cargo).

Kuchnia w literę „L” nie musi być nieustawna czy niepraktyczna. Z naszym zestawem nowoczesnych mebli kuchennych stworzysz idealną zabudowę, która sprawdzi się w ekspozycji kieliszków i przechowywaniu przypraw, naczyń i produktów spożywczych. Szafki dolne to idealne miejsce na kosze na śmieci, garnki i naczynia żaroodporne czy robota kuchennego. W górnych schowaj zastawę stołową i przyprawy. Sprzęt AGD możesz dowolnie wkomponować w cały zestaw, ustawiając go pojedynczo.

Kompaktowy zestaw 270x180 cm pozwala na pełną zabudowę sprzętu AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. Pozostaje tylko kwestia okapu – dokupując szafkę okapową możesz go zabudować lub postawić na wolnowiszący model.

Meble w układzie prawostronnym. W naszej ofercie mamy też ich lustrzane odbicie – układ lewostronny.

Biały korpus zestawiono z frontami górnymi w białym połysku i szafkami dolnymi w kolorze dąb arlington. Taki duet kolorystyczny przyciąga spojrzenia lokatorów i gości. Standardowo montowane uchwyty są subtelne, a przy tym praktyczne.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: G_60/72, G_45/72, G_60/72, G_45/72, DL_60/207, D_45/82, DP_60/82_K, DNW_105/82, DKS_60/82_SMB/B,  D3S_60/82_2SMB/SMB, COK/250, COK/250..

Układy narożne NAR1 i NAR2 to idealne zestawy pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchni zależy jego wykończenie. Dlatego blaty i panele wykończające możesz dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Sole to sprawdzony sposób na zabudowę prostego kąta w kuchni. Gotowa kompozycja brył sprawia, że zyskujesz przestrzeń, w której gotowanie to przyjemność. 

Wymiary
Szerokość 270x180 cm
Waga 264.6 kg
Do pobrania