Kuchnia Sara 180 - minimalizm i wygoda

Dotychczasowe wyposażenie kuchni przestało spełniać swoją funkcję? A może po prostu w Twoim domu przyszedł czas na zmiany? Niezależnie od tego, czy urządzasz kuchnię w nowym mieszkaniu, czy organizujesz remont starej kuchni, będziesz potrzebować ergonomicznej zabudowy, która dopasuje się do Twojego planu.

Z zestawem Sara 180 zorganizujesz miejsce do przechowywania niezbędnych narzędzi kuchennych, talerzy, kubków, garnków, blenderów oraz niektórych artykułów spożywczych takich jak kawa, herbata czy przyprawy. W szafce zaprojektowanej pod zlewozmywak znajdziesz przestrzeń na kosze do segregacji odpadów, a pod niedużą szafką górną bez problemu zamontujesz okap. W zestawie o szerokości 180 cm przewidziane jest również miejsce na wolnostojącą kuchenkę.  Dodatkowo możesz dokupić półki do szafek górnych w odpowiednim rozmiarze oraz ociekarkę nad zlew, tak żeby dostosować kuchnię do własnych potrzeb.

Zestaw Sara, dzięki uniwersalnej kolorystyce i minimalistycznemu wykończeniu, dopasuje się do każdej kuchennej aranżacji. Białe korpusy zestawiono z frontami dąb burlington allover. Całość dopełnią  zintegrowane czarne uchwyty.

Zestaw kuchenny nabierze eleganckiego wyrazu, gdy wzbogacisz go o blat w kolorze łupek metaliczny czarno-złoty. Blat dostępny w opcji.

 

UWAGA: cena zestawu nie obejmuje blatu, mocowań do ściany i zaślepek kup je na brw.pl

Wymiary
Szerokość 180 cm
Waga 70.25 kg
Do pobrania