Komplet 240 Semi Line wersja C

Chcesz zaaranżować nowoczesną przestrzeń kuchni? Stwórz wymarzoną zabudowę z kolekcją Semi Line, w której znajdziesz  pojedyncze bryły oraz gotowe zestawy.

- Gotowy komplet Semi Line wersja C tworzy funkcjonalną zabudowę kuchni. Do wykorzystania masz  pojemne szafki dolne oraz górne, które sprawdzą się w przechowywaniu naczyń i garnków oraz szufladę – idealną skrytkę na sztućce. Kubki i pojemniki z kawą warto mieć w zasięgu ręki – ustaw je w 3 otwartych szafkach.

- Optymalny zestaw o szerokości 240 cm sprawdzi się w niewielkim pomieszczeniu lub jako baza do rozbudowy.

- Do zestawu dokup blat o długości 60 i 120 cm (dostępny w opcji).

- Fronty w kolorze biały połysk oprawiono w korpus w kolorze  dąb reveal . Takie uniwersalne połączenie sprawdzi się w małej kuchni, którą optycznie powiększy i rozjaśni.

- Tym, co wyróżnia kolekcję Semi Line jest zintegrowany uchwyt w kolorze dąb arlington. Spójny kolorystycznie z korpusem i wygodny w stosowaniu nawet w narożnikach. Uchwyt został doceniony przez użytkowników mebli klasy premium, a teraz dostępny jest także dla Ciebie.

- Chcesz coś wyciągnąć lub włożyć do górnych szafek? Łatwy dostęp do zawartości to zasługa  podnośników gazowych.

- Dodatkowe akcesoria, które znajdziesz w ofercie, pomogą Ci zorganizować przechowywane kuchenne przedmioty. Kosze ułatwiające segregację śmieci, wkłady do szuflad, oświetlenie i wiele więcej.

- Praktyczną zabudowę tworzy 10 modułów, które składają się na komplet Semi Line. Masz większą kuchnię? Wykorzystaj pojedyncze elementy dostępne w ofercie.

 

Sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Wymiary
Szerokość 240 cm
Waga 146.67 kg
Do pobrania