Semi Line 260 – kuchnia Twoich marzeń

Kuchnia to serce Twojego domu. W nim gotujesz dla siebie i przyrządzasz potrawy z myślą o bliskich Ci osobach. To dlatego warto postawić na jej funkcjonalną i ergonomiczną zabudowę. Kolekcja mebli kuchennych Semi Line to sposób na stylowe wnętrze pełne praktycznych rozwiązań. Szukasz gotowych zestawów mebli? Komplet 260 Semi Line sprawdzi się doskonale!

Zestaw numer 1 to bazowe połączenie szafek górnych i dolnych, które zapewnia Ci miejsce na wszystko to, czego potrzebujesz. Za pełnymi frontami możesz przechowywać m.in. salaterki, przyprawy oraz talerze i miski. Szafka z frontami typu witryna sprawdzi się idealnie jako miejsce na szklanki, kieliszki i zastawę stołową. W zestawie znajduje się także szafka pod zabudowę piekarnika.

Komplet o szerokości 260 cm daje naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych. Sprawdzi się zarówno w niewielkich kuchniach, jak i tych o większym metrażu.

Korpusy w odcieniu dąb Reveal połączono z ciemnymi frontami w kolorze grafit, co tworzy elegancką propozycję do nowoczesnych i loftowych wnętrz. Równie zachwycający jest blat w kolorze dąb złocisty (w cenie).

Ozdobne fronty typu ramiak przełamują punktowe uchwyty gałki. Ten duet zachwyci każdego!

Zestaw mebli kuchennych Semi Line to kompletna propozycja, którą możesz rozbudować o pojedyncze bryły, dostępne w kolekcji.

W skład kompletu wchodzą praktyczne szafki: G-80/72-L/P, G-40/72-P, G-80/72-LV/PV, DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P , DP-60/82-K , D1S-80/82-LP..

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 195.56 kg
Do pobrania