Komplet 180 Semi Line

Nowoczesną zabudowę kuchni stworzysz z linią mebli Semi Line. Znajdziesz w niej pojedyncze bryły oraz gotowe zestawy.

- Dysponujesz małym metrażem ale marzysz o funkcjonalnej kuchni? Optycznie możesz ją powiększyć za pomocą kompletu mebli kuchennych Semi Line, który pozostawia miejsce na okap. Podręczna szuflada to idealne miejsce na sztućce, a pojemne szafki na garnki i naczynia.

- Kompaktowy zestaw o szerokości 180 cm powstał z myślą o małym metrażu kawalerek.

- Do zestawu dokup blat o długości 60 i 120 cm (dostępny w opcji).

- Połączenie kolorystyczne korpusów w kolorze dąb reveal i frontów biały połysk, rozjaśni wnętrze dodając mu odrobinę skandynawskiego tonu.

- Pełna zabudowa jednolitymi szafkami okapowymi sprawi, że zyskujesz dodatkowe miejsce do schowania niektórych przedmiotów. Dzięki temu kuchnia wizualnie będzie sprawiała wrażenie bardziej uporządkowanej.

- Zintegrowany uchwyt w kolorze dąb arlington komponuje się z korpusem tworząc spójną zabudowę. Wygodne w otwieraniu gładkie fronty docenisz ustawiając szafki w narożu. Uchwyt zdobył popularność w linii mebli premium, dlatego teraz oferujemy je także w kolekcji Semi Line.

- Podnośniki gazowe zapewniają łatwy i wygodny dostęp do zawartości górnych szafek.  

- Spraw, że wszystkie przedmioty będą miały swoje miejsce. Wykorzystaj do tego dostępne w ofercie akcesoria dodatkowe: wkłady do szuflad, pojemniki i kosze na śmieci.

- Komplet Semi Line tworzy 9 modułów, ale możesz wykorzystać pojedyncze elementy do rozbudowy zestawu, tworząc ergonomiczną zabudowę kuchni.

 

Sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Wymiary
Szerokość 180 cm
Waga 150.97 kg
Do pobrania