Zestaw Family Line 260 Tafne – Twoja wymarzona kuchnia

Dla miłośników gotowania i dla tych, którzy stawiają w kuchni pierwsze kroki. Kolekcja mebli kuchennych Family Line sprawdzi się jako zabudowa kuchni w każdym rozmiarze. Postaw na gotowe zestawy lub skomponuj własny.

Zestaw Family Line 260 z frontami Tafne posiada wszystko to, czego potrzebujesz. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Wybierz szafkę ze zintegrowanym okapem lub wolnowiszący okap. W górnych szafkach znajdują się podnośniki gazowe (w opcji FreeFlap).

Aby cieszyć się kompleksową zabudową dobierz blat o  długości 260 (dostępny w opcji).

Zestaw mebli kuchennych zachwyci miłośników przytulnych, ciepłych wnętrz. Korpusy w kolorze wenge  zestawiono z frontami w kolorze beż połysk.

Co wyróżnia nowoczesny komplet mebli kuchennych? Gotowe nafrezowanie pod uchwyty, których kolor możesz wybrać z trzech dostępnych: czarny chrom, miedź szczotkowana i stal szlachetna (opcja). Dzięki temu sprawiają wrażenie zintegrowanych, są w otwieraniu  nawet w narożnikach. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko w linii premium.

W opcji możesz dobrać dodatkowe akcesoria, tj. wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.

W skład kompletu Family Line wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm możesz postawić w niewielkiej kuchni lub dopełnić go pojedynczymi elementami dostępnymi na brw.pl i stworzyć zabudowę większej przestrzeni.

 

Sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Tafne 260 - wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 165.15 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 46-56 cm
Głębokość szafek górnych 30 cm
Materiał płyta meblowa/mdf
Wysokość szafek dolnych 82 cm
Wysokość szafek górnych 72 cm
Grupa Tafne