Zestaw Family Line  260 Top Line – Twoja nowoczesna kuchnia

Urządzasz swoją wymarzoną kuchnię? Na pewno wybrałaś już jej styl. Jeżeli szukasz nowoczesnych mebli kuchennych, to kolekcja Family Line z frontem Top Line Cię zachwyci swoją prostą linią i gładkimi frontami na wysoki połysk.

Komplet 260 Family Line Top Line zachwyci swoją funkcjonalnością. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Możesz wybrać rodzaj okapu – wolnowiszący czy pod zabudowę? Podnośniki gazowe w szafkach górnych zapewniają łatwy dostęp do ich zwartości. W opcji są dostępne podnośniki Free Flap.

Aby cieszyć się spójną zabudową dobierz blat o długości 260 cm, uchwyty T24 lubT40 (chromowane lub czarne) i listwę wieńczącą, które znajdziesz w naszej ofercie.

Szare meble kuchenne idealnie sprawdzą się w kuchniach nowoczesnych. Korpusy w kolorze szary grenola  zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk.

Sprawdź elementy dodatkowe (opcja): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.

W skład kompletu Family Line wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm wpisze się w zabudowę niewielkiej kuchni, ale też będzie dobrą bazą pod rozbudowę. Wykorzystaj pojedyncze elementy dostępne w ofercie brw.pl.

 

Sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 152.15 kg
Do pobrania