Zestaw Family Line  260 Verdi – klasyka w matowej odsłonie

Urządzasz kuchnię i chcesz połączyć klasyczny wygląd mebli z nowoczesnym charakterem wnętrza? Wybierz kolekcję Family Line z frontami Verdi i stwórz swoją wymarzoną kuchnię.

Komplet 260 Family Line Verdi to gotowy zestaw, który daje ci dużo możliwości  podczas aranżacji. Fronty z płyty MDF w kolorze mistyczny mat dają możliwość doboru dodatków w różnych odcieniach. 
W skład kompletu Family Line wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.
Taka budowa oznacza, że układ w standardzie zawiera podręczną szufladę na sztućce, oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Konstrukcja mebli pozwala na dobór okapu zabudowanego szafką dedykowaną do grupy Verdi lub montaż wolnowiszącego modelu. Zestaw daje ci dużo możliwości rozbudowy o dodatkowe szafki z grupy Verdi. 

Dokup blat o długości 260 cm dostępny w opcji, który doskonale wpasuje się w całość konstrukcji i dopełni stylistyki mebli.

Możesz dobrać wyposażenie (w opcji): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.

 

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm sprawdzi się zarówno jako zabudowa niewielkiej kuchni oraz jako baza pod rozbudowę większej powierzchni.  Dobierz inne elementy z bogatego systemu kuchennego Family Line i zagospodaruj całą dostępną przestrzeń.

 

Sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.