Kuchnia Junona Line 230 - jeszcze więcej możliwości przechowywania

Szykujesz się do remontu kuchni i właśnie planujesz jej zabudowę? Dobre rozwiązania poznasz po tym, że to one dopasowują się do Twojej kuchni, a nie odwrotnie. Takie możliwości daje Ci kolekcja Junona Line rodzinne kuchnie o minimalistycznej formie, ale dużych możliwościach.

Zestaw Junona Line 230 to sposób na rozplanowanie strefy przechowywania tak, by wszystkie czynności, które wykonujesz w kuchni, były maksymalnie efektywne i proste. Dzięki większej powierzchni przechowywania, z łatwością znajdziesz miejsce na przedmioty, które ułatwiają Ci przygotowywanie posiłków. Do dyspozycji masz szafki górne, w których pomieścisz szklanki, kubki i talerze, ale także domową apteczkę czy zapasy przypraw. W szafkach dolnych zagospodarujesz miejsce na sztućce, garnki i rondle. W części pod zlewem może znaleźć się pojemny kosz na segregację odpadów i środki czystości takie jak płyny do naczyń.

Zabudowa kuchenna o szerokości 230 cm pozwala na montaż zlewu, okapu oraz wolnostojącej kuchenki. Jeśli te możliwości to wciąż za mało, możesz zdecydować się na rozbudowę zestawu -zrobisz to za pomocą dostępnych w ofercie modułów.

Zwróć uwagę na ciekawą kolorystykę zestawu: fronty górne w kolorze biały połysk zestawione są z frontami dolnymi w kolorze dąb delano ciemny. W efekcie zabudowa daje Ci wiele możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo komplet wyposażony jest w blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz grafitowe uchwyty.

Cokoły i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/50/30, G1D/40/57-LP, G2D/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

Do zestawu dołączamy sprawdzony sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Do dyspozycji masz  okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorzeczarnym, zlewozmywak  i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Przetestuj rozwiązania, które oferują Ci zestawy Junona Line zobacz, jak urządzić kuchnię w funkcjonalny sposób. 

Wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 128.85 kg
Do pobrania