Kuchnia Junona Line 230 - stwórz kompletną zabudowę kuchni

Zbliżający się remont kuchni spędza Ci sen z powiek? A może dopiero urządzasz swoje wymarzone miejsce i obawiasz się nietrafionych inwestycji? W obliczu wielu wątpliwości bezpiecznym rozwiązaniem może być zabudowa, którą cechuje elastyczność, czyli możliwość dostosowania się do Twoich oczekiwań. To tylko jeden z powodów, dla których kolekcja Junona Line jest dokładnie tym, czego szukasz. Wolisz skompletować zestaw z pojedynczych szafek, a może kusi Cię kompleksowe rozwiązanie w postaci gotowych zestawów? Sprawdź, co oferuje kolekcja Junona Line, i wybierz dogodne rozwiązanie dla siebie.

Z zestawem Junona Line 230 organizacja strefy przechowywania będzie prosta i intuicyjna. Ciąg pojemnych szafek górnych jest idealnym miejscem na zastawę stołową, filiżanki czy ukochane kubki. Zmieszczą się tam również organizery na przyprawy, dodatki do pieczenia i gotowania oraz zapasy przekąsek i słodyczy. Szafki dolne to z kolei możliwość przechowywania sztućców, garnków, patelni, pokrywek, a także kosza do segregacji odpadów.

Prezentowany komplet kuchenny ma szerokość 230 cm i jest dostosowany do montażu okapu, dwukomorowego zlewu oraz wolnostojącej kuchenki z piekarnikiem i płytą. Masz dużą kuchnię, w której zmieścisz jeszcze praktyczną spiżarkę? Dla zapewnienia sobie większej przestrzeni i tym samym większego komfortu, możesz uzupełnić zestaw o dodatkowe moduły.

Dzięki ciekawej kolorystyce zabudowy wnętrze Twojej kuchni zyska oryginalny charakter. Stonowana oprawa białego korpusu i fronty w kolorze dąb delano ciemny stanowią ponadczasowy duet do wykorzystania w różnych aranżacjach. Blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz zintegrowane grafitowe uchwyty wzbogacają całość o nowoczesny rys.

Cokoły i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/50/30, G1D/40/57-LP, G2D/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

Do zestawu dołączamy sprawdzony sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Do dyspozycji masz  okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorzeczarnym, zlewozmywak  i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Przetestuj rozwiązania, które oferują Ci zestawy Junona Line zobacz, jak urządzić kuchnię w funkcjonalny sposób.

Wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 128.85 kg
Do pobrania