Zestaw Junona Line 240 grafit  - ciemna zabudowa kuchni

Spędzasz w kuchni wiele czasu przyrządzając swoje ulubione potrawy lub dbając o podniebienia swoich bliskich? Stwórz optymalną zabudowę, w której codzienne gotowanie będzie przyjemnością. W jej wnętrzu sprawdzi się funkcjonalny i stylowy zestaw mebli kuchennych Junona Line 240, który zachwyca nowoczesną linią, a zarazem ekonomiczną ceną.

Zestaw Junona Line 240 zachwyci Cię większą powierzchnią do wykorzystania. Kompozycja szafek tworzy optymalne miejsce do przechowywania, eksponowania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. Podręczna szuflada to idealne miejsce na sztućce, zaś szafki górne pozwolą przechowywać talerze i miseczki oraz eksponować szklanki i kieliszki. Garnki, patelnie i kosze na śmieci możesz schować w pojemnych szafkach dolnych. Do dyspozycji masz także 2 praktyczne blaty robocze – sprawdzą się podczas krojenia składników do potraw.

Komplet mebli kuchennych z AGD to całościowa zabudowa kuchni. Do dyspozycji masz okap kuchenny o szerokości 60 cm w kolorze białym, zlewozmywak  i baterię.

Do szafki górnej G2W/80/57, za dodatkową opłatą, możesz dokupić szklaną półkę z oświetleniem. Dodatkowe źródło światła w kuchni sprawdzi się szczególnie w pobliżu blatu.

Zwróciłeś uwagę na nowoczesną kolorystykę? Fronty szafek dolnych w kolorze szary wolfram ozdobiono białą listwą w połysku oraz z szafkami górnymi w białej kolorystyce.  Blat w kolorze betondopełnia całość.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 240 cm to kompaktowy, ale praktyczny zestaw do niewielkiej kuchni. Rozbudowując go o kilka dodatkowych szafek sprawdzi się również w tej o większym metrażu.

W skład kompletu wchodzą:

• szafki kuchenne: G2D/60/57, GO/60/30, G1D/40/57-LP, G2W/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82

• okap kuchenny o szerokości 60 cm

• bateria stojąca Grace

• zlewozmywak dwukomorowy SK2 020T

 

Komplet nie zawiera piekarnika

 

Zestaw Junona Line ze sprzętem  AGD to gotowa zabudowa Twojej kuchni. Posiadasz przestronną kuchnię? Do zestawu możesz dopasować pojedyncze szafki z oferty brw.pl, i stworzyć kompozycję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wymiary
Szerokość 240 cm
Waga 129.8 kg
Do pobrania