Zestaw Junona Line 240 grafit  - ciemna zabudowa kuchni

Spędzasz w kuchni wiele czasu przyrządzając swoje ulubione potrawy lub dbając o podniebienia swoich bliskich? Stwórz optymalną zabudowę, w której codzienne gotowanie będzie przyjemnością. W jej wnętrzu sprawdzi się funkcjonalny i stylowy zestaw mebli kuchennych Junona Line 240, który zachwyca nowoczesną linią, a zarazem ekonomiczną ceną.

Zestaw Junona Line 240 zachwyci Cię większą powierzchnią do wykorzystania. Kompozycja szafek tworzy optymalne miejsce do przechowywania, eksponowania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. Podręczna szuflada to idealne miejsce na sztućce, zaś szafki górne pozwolą przechowywać talerze i miseczki oraz eksponować szklanki i kieliszki. Garnki, patelnie i kosze na śmieci możesz schować w pojemnych szafkach dolnych. Do dyspozycji masz także 2 praktyczne blaty robocze – sprawdzą się podczas krojenia składników do potraw.

Komplet mebli kuchennych z AGD to całościowa zabudowa kuchni. Do dyspozycji masz okap kuchenny o szerokości 60 cm w kolorze białym, zlewozmywak  i baterię.

Do szafki górnej G2W/80/57, za dodatkową opłatą, możesz dokupić szklaną półkę z oświetleniem. Dodatkowe źródło światła w kuchni sprawdzi się szczególnie w pobliżu blatu.

Zwróciłeś uwagę na nowoczesną kolorystykę? Fronty szafek dolnych w kolorze szary wolfram ozdobiono białą listwą w połysku oraz z szafkami górnymi w białej kolorystyce.  Blat w kolorze betondopełnia całość.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 240 cm to kompaktowy, ale praktyczny zestaw do niewielkiej kuchni. Rozbudowując go o kilka dodatkowych szafek sprawdzi się również w tej o większym metrażu.

W skład kompletu wchodzą:

• szafki kuchenne: G2D/60/57, GO/60/30, G1D/40/57-LP, G2W/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82

• okap kuchenny o szerokości 60 cm

• bateria stojąca Grace

• zlewozmywak dwukomorowy SK2 020T

 

Komplet nie zawiera piekarnika

 

Zestaw Junona Line ze sprzętem  AGD to gotowa zabudowa Twojej kuchni. Posiadasz przestronną kuchnię? Do zestawu możesz dopasować pojedyncze szafki z oferty brw.pl, i stworzyć kompozycję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Junona Line 240 - wymiary
Szerokość 240 cm
Waga 129.8 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Wykorzystane materiały

Korpus; płyta wiórowa laminowana, krawędzie oklejane melaminą

Fonty: płyta wiórowa

Blat: płyta wiórowa laminat, przednia krawędź obrzeże sztuczne, krawędzie cięte oklejane melaminą w kolorze blatów

Szkło: bezbarwne, niehartowane + oświetlenie LED

Akcesoria: zawiasy - Hettich, prowadnica rolkowa, uchwyt plastikowy Siro, fronty z nawierceniami pod uchwyt rozstaw 128mm, noga - ślizgacz wbijany


Użytkowanie produktu:

Mebel czyścić używając delikatnej szmatki lub ręczników papierowych. Nie należy stosować silnie działających środków chemicznych i materiałów o szorstkiej lub chropowatej strukturze.


Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30,5 cm
Grubość blatu 3,2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85,2 cm
Wysokość szafek górnych 57,5 cm