Zestaw obiadowy 16 elementowy Color Pop Black – pyszne dania na pięknej zastawie smakują jeszcze lepiej

Zwykły obiad czy rodzinne spotkanie? Nie ważne jaki charakter ma posiłek, ważne jest estetyczne podanie jedzenia aby nabrać większy apetyt. Ładnie ułożone jedzenie na pięknej zastawie obiadowej z pewnością pobudzi kubki smakowe nasze i naszych gości.

Czarny zestaw obiadowy jest zupełnym przeciwieństwem tradycyjnej białej zastawy. Prosta forma i głęboki, ciemny kolor pozwolą na wydobycie z dania pięknego wyglądu. Na czarnym talerzu i misce kolory jedzenia będą jeszcze bardziej wyraziste i soczyste. Taki komplet idealnie będzie współgrał z tradycyjnymi jak i złotymi lub kolorowymi sztućcami. Pięknie będzie wyglądał w każdej aranżacji stołu. Czarny kolor to najlepsze połączenie dla drewna dlatego jeżeli masz drewniany stół, krzesła lub miski to ten zestaw stworzy prawdziwie ciekawą aranżację.

W skład zestawu Color Pop Black wchodzi 16 elementów. 4 talerze obiadowe o średnicy 26 cm, 4 talerze deserowe o średnicy 19,5 cm, 4 miski o średnicy 14 cm oraz 4 kubki o pojemności 350 ml. Taki zestaw jest idealny dla mniejszej rodziny. Jeżeli często miewasz gości to 2 takie zestawy będą idealnym rozwiązaniem.

Wymiary
Średnica 14/19,5/26 cm
Waga 9.25 kg
Do pobrania