Komplet obiadowy 18 el. Boss – porcelana w kolorze morskiej toni

Zaskocz gości nie tylko smacznym obiadem, ale też pięknym sposobem jego podania. Komplet obiadowy Boss urozmaici aranżację stołu i doda elegancji wszystkim serwowanym posiłkom – od zupy po deser.

W skład kompletu wchodzi:
- 6 talerzy obiadowych o średnicy 27 cm,
- 6 talerzy głębokich o średnicy 22 cm,
- 6 talerzy deserowych o średnicy 20,5 cm.

Świeży, nowoczesny design sprawia, że komplet doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. Uwagę zwraca przede wszystkim kolorystyka budząca skojarzenia z sielskimi wakacjami nad morzem. Niebieskie i zielone odcienie pięknie łączą się na przykład z bielą, beżem i dodatkami z naturalnych materiałów.

Zestaw talerzy dla sześciu osób został wykonany z porcelany bardzo wysokiej jakości. Porcelana to szlachetny materiał, który poza pięknym wyglądem ma świetne parametry techniczne – jest bardzo odporny na zarysowania i wysoką temperaturę. Bez problemu utrzymasz komplet w czystości, ponieważ talerze można myć w zmywarce. Kolejną zaletą jest możliwość używania ich w kuchence mikrofalowej.

Zestaw obiadowy Boss dostępny jest w dwóch kolorach – niebieskim i zielonym. Wybierz odcień, który bardziej trafia w Twój gust i serwuj pyszne dania jak w przytulnej, nadmorskiej knajpce.