Wygodne i eleganckie poduszki do zestawu Alice

Lubisz rozkoszować się kawą we dwoje na balkonie lub tarasie? Zapewnij sobie dodatkową wygodę – da Ci ją specjalny zestaw, przygotowany dla mebli balkonowych Alice FDZN 4010. Składa się on z siedziska oraz poduszki na oparcie. Oba te elementy wykonano z wytrzymałego poliestru, a ponieważ są wodoodporne, nie musisz zdejmować ich z mebli na noc nawet gdy, pada deszcz.

Zestaw poduszek pozwoli Ci na pełen relaks niezależnie od pogody. Jest łatwy w utrzymaniu w czystości – wszelkie zabrudzenia skutecznie usuniesz za pomocą mokrej szmatki.

Poduszki mają kolor zielony, co pozwala na wpasowanie go w naturalne aranżacje, w których nacisk kładziony jest na kwiaty oraz rośliny ozdobne. Siedzisko ma 40 × 33 cm, oparcie 40 × 30 cm, oba łączy wspólna grubość – wynosi ona 5 cm.

Poliester jest materiałem miły w dotyku, dlatego wybierając ten zestaw, zapewniasz sobie godziny wymarzonego relaksu. Jeśli wolisz inne barwy – mamy w naszej ofercie również odmienne wersje kolorystyczne tego zestawu, po które możesz sięgnąć.

Wymiary
Szerokość 40 cm
Waga 0.51 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance