Komplet pościeli Ascot - dla miłośników natury

Kontakt z naturą uspokaja, poprawia nastrój i dodaje energii. Być może dlatego roślinne wzory stały się tak modne i popularne. Jeśli chcesz zasypiać i budzić się w otoczeniu zieleni - postaw na komplet pościeli Ascot, który nie tylko prezentuje się doskonale, ale i został uszyty z naturalnej, bawełnianej tkaniny, co pozwoli Ci odpocząć w komforcie i miękkości.

Pościel Ascot składa się w 100% z bawełny, co przesądza o jej właściwościach termoregulacyjnych i wysokiej oddychalności. Tkanina ta jest miła w dotyku, otuli Cię i zapewni ciepło. Bawełna wygląda pięknie przez długie lata, co czyni komplet Ascot wyborem na lata. W zestawie znajdują się dwie poszewki w standardowym rozmiarze 70x80 cm oraz poszwa na kołdrę o wymiarach 160x200 cm.

Bądź blisko natury nawet w swoim łóżku! Naturalny materiał i roślinne wzory to praktyczny i efektowny duet, w którym się zakochasz. Pościel z motywami zieleni będzie pasowała do sypialni wypełnionych roślinami doniczkowymi. Jeśli jednak takich nie posiadasz, ale Twój pokój wypełnia biel, odcienie szarości czy zieleni - komplet pościeli Ascot dopełni wystrój.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 200 cm
Waga 1.187 kg
Do pobrania