Komplet pościeli Cayenne – wypełnij sypialnię kolorami!

Szukasz rozwiązania, aby zmienić zachowawczy wystrój Twojej sypialni? Pomieszczenie to odżyje na nowo, jeśli wybierzesz komplet pościeli Cayenne. Na poszwach znajduje się wzór w trójkolorowe pasy – różowe, purpurowe i brązowe. Takie barwy mogą świetnie przełamać monotonię w monochromatycznym wnętrzu.

Jednym z najprzyjemniejszych doświadczeń jest moment, gdy po całym dniu pracy możesz położyć się do łóżka i otulić miękką kołdrą. Komplet kolorowej pościeli wykonany z bawełny sprawi, że podczas tej „chwili tylko dla Ciebie” będziesz czuć się jeszcze bardziej błogo. Bawełna jest bowiem materiałem delikatnym i niezwykle przyjemnym w dotyku. Ponadto żywe kolory pościeli będą widoczne po wielu praniach!

Masz trudności, żeby zasnąć podczas gorących, letnich nocy? Bawełniana pościel Cayenne pomoże Ci komfortowo wypocząć wtedy, gdy po zapadnięciu zmroku nadal panuje wysoka temperatura. Zaletą bawełnianej tkaniny jest duża przewiewność, dzięki czemu skóra może łatwiej oddychać.

Komplet pościeli zawiera poszwę na kołdrę o wymiarach 200 x 160 cm oraz dwie poszewski na poduszki o wymiarach 70 x 80 cm.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania