Komplet pościeli Chevron – otul się niebieskim spokojem

Szukasz sposobu na to, aby zrelaksować się i wyciszyć po dniu pełnym ciężkiej pracy? Wystarczy, że do swojej sypialni wybierzesz komplet pościeli w niebieskie wzory! Znajdujące się na poszwach wzory w odcieniach koloru niebieskiego wywołują skojarzenia z pogodnym, letnim niebem lub łagodnie falującym oceanem. Widok takich wzorów na pościeli pomoże Ci uspokoić gonitwę myśli przed pójściem spać.

Chcesz urządzić swoją sypialnię zgodnie z zasadami stylu marynistycznego lub prowansalskiego? Wnętrze urządzone w jednym z tych dwóch stylów świetnie wzbogaci komplet pościeli Chevron z niebieskimi wzorami. Wystarczy, że – oprócz pościeli Chevron – do swojej sypialni dobierzesz lawendowe zasłony oraz kremowe meble i poczujesz się jak na południowym wybrzeżu Francji!

Jeśli jesteś alergikiem i szukasz pościeli, w której możesz komfortowo wypocząć, to pościel bawełniana Chevron jest właśnie dla Ciebie. Poszwy na kołdrę i poduszkę mogą być prane nawet w 40°C, dzięki czemu usuniesz z nich wszelkie bakterie.

Komplet pościeli zawiera poszwę na kołdrę o wymiarach 200 x 160 cm oraz dwie poszewski na poduszki o wymiarach 70 x 80 cm.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania