Komplet pościeli Flower – zrelaksuj się przy naturze

Nic nie regeneruje umysłu w równym stopniu, jak obcowanie z naturą. W związku z tym warto, aby naturalne motywy pojawiły się w Twojej sypialni, gdzie spędzasz jedną trzecią swojego życia. Świetnym wyborem jest pościel we wzory kwiatowe. Kiedy się nią przykryjesz, będziesz mieć wrażenie, jakbyś leżał na wiosennej łące.

Pragniesz stworzyć w sypialni zmysłowy nastrój? W takim razie urządź ją w stylu new romantic! Kluczowym elementem w takiej aranżacji jest właściwie zaaranżowane łóżko, dlatego zdecyduj się na komplet pościeli Flower. Wzory kwiatowe na poszwach sprawią, że w pomieszczeniu zapanuje romantyczna atmosfera.

Szukasz pościeli, która jest wykonana z materiału przyjaznego dla skóry? Idealnym rozwiązaniem jest pościel bawełniana Flower. Bawełna jest miękką i przewiewną tkaniną, która sprawdzi się doskonale zarówno podczas letnich, upalnych nocy, jak i w trakcie zimowych mrozów. Dzięki temu, że można ją prać w wysokiej temperaturze, a tym samym unieszkodliwić znajdujące się w niej bakterie, jest doskonałym wyborem do sypialni dla alergika.

Komplet pościeli zawiera poszwę na kołdrę o wymiarach 200 x 160 cm oraz dwie poszewski na poduszki o wymiarach 70 x 80 cm.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania