Komplet pościeli Geo – pościel, która zaprasza do wypoczynku

Jeśli do swojej sypialni szukasz oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych, komplet pościeli Geo jest właśnie dla Ciebie. Poszwy na kołdrę i poduszki są pokryte błękitnym, geometrycznym wzornictwem, które w dzień przyciąga wzrok, a późnym wieczorem kusi, aby położyć się do łóżka i komfortowo wyspać. Nie czekaj i przekonaj się o tym sam!

Cenisz sobie pościel wykonaną z wysokiej jakości materiałów? Komplet pościeli z bawełny satynowej Geo sprawi, że Twój wypoczynek w łóżku będzie wyjątkowo przyjemny. Tkanina ta łączy w sobie cechy satyny i bawełny, czyli jest przewiewna, a przy tym delikatna w dotyku. Spraw swojej skórze prezent i wybierz pościel z bawełny satynowej!

Jeśli chcesz, aby w Twojej sypialni panował przytulny klimat, wybierz pościel w geometryczne wzory, która jest utrzymana w przyjemnej dla oka kolorystyce – bieli i błękicie. Są to barwy, które wyciszają umysł i są idealne do małżeńskiej sypialni. Komplet pościeli Geo pomoże Ci szybciej się zrelaksować i zapomnieć o ciężko przepracowanym dniu.

Komplet pościeli zawiera poszwę na kołdrę o wymiarach 200 x 160 cm oraz dwie poszewski na poduszki o wymiarach 70 x 80 cm.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania