Komplet pościeli Marble – wzornictwo inspirowane naturą

Czujesz, że wystrój Twojej sypialni potrzebuje zmiany? Pragniesz, aby wnętrze nabrało wyjątkowego charakteru? Komplet pościeli Marble jest tym, czego szukasz! Na poszwach na kołdrę i poduszki znajduje się marmurowy wzór, który z wyglądu bardzo realistycznie odwzorowuje powierzchnię marmuru. Podczas każdej wizyty w sypialni będziesz chciał swoją pościel nie tylko dotknąć, ale otulić się nią i zasnąć.

Pościel z marmurowym wzorem doskonale sprawdzi się do sypialni urządzonych w stylu glamour, gdzie istotne jest, aby używać przedmiotów o odważnym designie. Wraz z pościelą o charakterystycznym wzornictwie warto jest dobrać kryształowy żyrandol oraz toaletkę z dużym lustrem. Efektu dopełni dywan z grubym, miękkim włosiem.

Pościel z bawełny satynowej Marble przywołuje skojarzenia z chłodną powierzchnią marmuru, co jest dużą zaletą podczas gorących, letnich nocy. Użyta do produkcji pościeli bawełna satynowa jest tkaniną elegancką oraz przewiewną, dzięki czemu nie gromadzi się na niej wilgoć z ciała.

Komplet pościeli zawiera poszwę na kołdrę o wymiarach 200 x 160 cm oraz dwie poszewski na poduszki o wymiarach 70 x 80 cm.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania