Komplet pościeli Ombre – pościel o wyjątkowym wyglądzie

Szukasz pościeli o nowoczesnym designie, która nocą pomoże Ci łatwiej zasnąć, natomiast w dzień wzbogaci wystrój Twojej sypialni? Oto rozwiązanie dla Ciebie, czyli komplet pościeli Ombre utrzymany w oryginalnej tonacji barw – kolory stopniowo przechodzą od bieli przez grafit po czerń. W takiej pościeli po ciężkim dniu pracy sen przychodzi niezwykle szybko, natomiast wnętrze sypialni nabiera wyjątkowego charakteru.

Komplet biało-szaro-czarnej pościeli sprawdzi się jako element wystroju w sypialniach zaaranżowanych zgodnie z wieloma stylami. Śmiało możesz ją wykorzystać we wnętrzu urządzonym nowocześnie, ale również po skandynawsku, gdzie ważna jest obecność naturalnych barw przypominających wyglądem powierzchnię kamienia.

Zdecyduj się na komplet pościeli z bawełny satynowej Ombre, jeśli pragniesz wypoczywać w pościeli wykonanej ze szlachetnego materiału. Użyta do jej produkcji bawełna satynowa jest ostatnio bardzo modną tkaniną ze względu na to, że lekko połyskuje oraz jest miękka w dotyku.

Komplet pościeli zawiera poszwę na kołdrę o wymiarach 200 x 160 cm oraz dwie poszewski na poduszki o wymiarach 70 x 80 cm.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania