Komplet pościeli Pastel – pościel na pogodny sen

Chcesz, aby w Twojej sypialni zapanowała przytulna, ciepła atmosfera? Wystarczy, że zmienisz jeden element, czyli swoją obecną pościel i zdecydujesz się na komplet pościeli Pastel. Poszwy na kołdrę i poduszki o pastelowych kolorach sprawią, że po zamknięciu oczu będziesz mieć wyłącznie pogodne sny. Przekonaj się o tym sam!

Urządzasz małżeńską sypialnię i szukasz pościeli o odpowiednim wzornictwie? A może aranżujesz pokój dla dziecka i z designem pościeli pragniesz trafić w gust swojej pociechy? Pościel z bawełny satynowej Pastel to doskonały wybór do sypialni zarówno dla mniejszych, jak i dla starszych domowników. Pośród radosnych, pastelowych kolorów każdy – niezależnie od wieku – będzie chciał się położyć na drzemkę.

Pościel w pastelowych kolorach jest wykonana z bawełny satynowej, czyli materiału przyjemnego w dotyku oraz delikatnie połyskującego. Wystarczy, że zakryjesz się po czubek brody w pościeli Pastel, a miękka tkanina przypomni Ci, jak bardzo jesteś zmęczony minionym dniem i jak bardzo potrzebujesz już spać.

Komplet pościeli zawiera poszwę na kołdrę o wymiarach 200 x 160 cm oraz dwie poszewski na poduszki o wymiarach 70 x 80 cm.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania