Konsola Flow – awangardowy mebel nie tylko do salonu

Nowoczesna i oryginalna konsola Flow w niczym nie przypomina typowej konsoli. Przede wszystkim jest prosta i surowa, więc doskonale sprawdzi się w aranżacjach loftowych, industrialnych i nowoczesnych. Możesz postawić ją w salonie, gabinecie, sypialni, przedpokoju, jadalni - wszędzie tam, gdzie jest miejsce do zagospodarowania, a Ty chcesz wyeksponować przedmioty podkreślające charakter wnętrza. Konsola Flow może stać pod lustrem w drewnianych lub metalowych ramach, pomiędzy oknami, czy w kącie, który nie wiadomo jak zagospodarować. Można trzymać na niej stylowe bibeloty.

Konsola Flow jest zrobiona z metalu, drewna akacji i MDF. Prosty, metalowy stelaż składa się z trzech połączonych dołem elementów. Wąski, długi blat jest cały drewniany, podobnie jak trzy różnej wielkości półki pod spodem. Kolory konsoli to piaskowy i czarny. Jej wymiary wynoszą: 140 × 35 × 80 cm.

Doskonale współgra z innymi drewnianymi meblami oraz drewnianymi z metalowymi elementami. Pasuje do metalowych, lakierowanych dodatków. Można wyeksponować na niej np. doniczki z kwiatami, zdjęcia, wazony, świeczniki i wiele innych rzeczy.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.

Wymiary
Długość 140 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 80 cm
Waga 23 kg
Do pobrania