Konsola Logan – postaw na nowoczesność i funkcjonalność w jednym

 

Konsola Logan łączy w sobie ponadczasowe lite drewno i metalową podstawę, która jest nowoczesnym dopełnieniem całości. Forma tego modelu to synonim prostoty i minimalizmu, który doskonale wpisuje się w loftowe i industrialne wnętrza. Jeśli w swoim mieszkaniu stawiasz na mocny, wyrazisty styl, to konsola Logan jest doskonałym wyborem.

Stawiając na lite drewno, zyskujesz solidność i niezawodność przez długie lata. Naturalnie bejcowana powierzchnia pięknie się starzeje, wydobywając rysunek drewna z każdym rokiem. Jeśli jednak za jakiś czas uznasz, że czas na zmiany, przemalowanie drewniane blatu nie będzie stanowiło najmniejszego kłopotu.

 

Nowoczesna konsola z szerokim na 100 cm blatem stanowi praktyczne uzupełnienie niemal każdego wnętrza. To idealne rozwiązanie, które może służyć jako toaletka w sypialni, podręczny mebel w przedpokoju, biurko w salonie czy dodatkowy blat w kuchni. Praktyczne szuflady pomieszczą kluczyki do auta, rękawiczki, podręczne dokumenty, kosmetyki czy sztućce. Wszystko w zależności od tego, jak i gdzie postanowisz ją zaaranżować.

Szuflady zostały wyposażone w wygodny system cichego domyku, który gwarantuje nie tylko bezgłośną pracę, ale przede wszystkim płynne działanie prowadnic. Masz pełną kontrolę na wysuwaną szufladą.

 

Drewniana konsola Logan to element wyposażenia od producenta, który doświadczenie w produkcji mebli zdobywa od 1987 roku. Nowoczesne i jednocześnie ponadczasowe projekty są wykonane z dbałością i charakteryzują się solidnością.

Wymiary
Waga 25 kg
Do pobrania