Konsola Maze – dodatkowy mebel w stylu retro

Jeżeli szukasz nietypowego elementu wyposażenia, który w dodatku może pełnić przydatną funkcję, przyda ci się konsola Maze. Mebel typu konsola kojarzy się z epoką baroku - z której pochodzi. Nowoczesne konsole nie są może aż tak ozdobne, ale mogą pełnić podobne funkcje. Konsola Maze świetnie nadaje się pod lustro o drewnianych lub metalowych ramach. Może stać przy ścianie między oknami lub wypełniać puste, trudne do zagospodarowania miejsce w pokoju. W jej szufladach można schować wiele drobiazgów, a na blacie postawić rozmaite bibeloty. Idealne pomieszczenie dla konsoli to salon, sypialnia, przedpokój. Pasuje do stylu retro, vintage i klasycznego. Najlepiej sprawdzi się w zestawieniu z innymi meblami z kolekcji Maze.

Konsola Maze została wykonana z drewna akacji, MDF i metalu. Stelaż jest metalowy, a nogi mają u dołu złocony dekor. Blat jest długi i prostokątny, pod spodem znajdują się trzy szuflady o pięknie zdobionych frontach, przedstawiających wzór kratki na drewnie. Szuflady mają cichy domyk. Kolory konsoli to jasny brąz, czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 120 × 35 × 80 cm.

Ta gustowna konsola pasuje do mebli Maze z podobnym dekorem – np. łóżka, komody, szafek lub innych mebli w stylu retro. Na blacie można postawić zdjęcia w ozdobnych ramkach, figurki itp.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 80 cm
Waga 30 kg
Do pobrania