Konsola Oxford – loftowy mebel do przedpokoju

W aranżacji wnętrz stawiasz na prostotę? Loftowa konsola Oxford dobrze wpisuje się w ten trend. Z łatwością dopasujesz ją do wielu różnych pomieszczeń, a jej uniwersalny charakter pozwoli zgrać ją z meblami, które już posiadasz.

Konsola w stylu industrialnym będzie odpowiednim meblem do salonu czy przedpokoju. Podstawa wykonana jest z metalu malowanego proszkowo na czarno, co przydaje meblowi nowoczesnego wyglądu. Surowość metalu przełamuje płyta MDF pokryta laminatem w ciepłym kolorze dzikiego dębu, z której zrobione są pozostałe elementy.

Funkcjonalna, choć minimalistyczna konstrukcja pozwala zaprowadzić we wnętrzu większy porządek. Dwie pojemne szuflady to wymarzone miejsce na różne drobiazgi, a dolna półka przyda się na pojemniki do przechowywania lub plecione kosze na tekstylia. Na blacie o szerokości 100 cm możesz umieścić wystawę roślin doniczkowych.

Konsola z dwoma szufladami to nie tylko ciekawa przestrzeń ekspozycyjna, lecz także użyteczny mebel do przechowywania. By dopełnić aranżację, możesz powiesić nad nią dekoracyjne lustro lub okazały plakat w czarnej ramie.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 79 cm
Waga 18.6 kg
Do pobrania