Konsola Symphony C – przedpokój w loftowym klimacie

Jeśli urządzasz przedpokój, a na dźwięk słowa „loft” Twoje serce zaczyna bić szybciej, zwróć uwagę na czarną konsolę Symphony C. Metalowa, minimalistyczna konstrukcja będzie pięknie prezentować się na tle gładkiej ściany, tapety, betonu i cegły.

Stelaż konsoli zrobiony jest z metalu malowanego na czarno. W tym ponadczasowym kolorze są również pozostałe elementy – blat i półka. Zostały one wykonane z płyty laminowanej, która wyróżnia się podwyższoną odpornością na zarysowania i łatwością czyszczenia. Blat to doskonałe miejsce na dekoracje, a dodatkowa półka przyda się na ozdobne pudełka na drobiazgi.

Konstrukcja jest stabilna i wytrzymała, a uniwersalna kolorystyka ułatwia dopasowanie jej do każdej aranżacji. Szczególnie dobrze konsola prezentuje się w przestrzeniach loftowych i industrialnych.

Mebel ma wymiary 110 × 30 cm, więc zmieści się nawet w dość wąskim przedpokoju. Możesz postawić go także w salonie. Dobrym pomysłem będzie zawieszenie nad konsolą w stylu loftowym dużego lustra, które nada optyczną głębię nawet małemu pomieszczeniu.