Konsola Vita – dopełnia loftową aranżację

Masz poczucie, że czegoś brakuje w Twoim wnętrzu? Wyjątkowego stylu doda mu nowoczesna konsola Vita. Jeśli szczególnie lubisz pofabryczne klimaty, będzie strzałem w dziesiątkę!

Loftowa konsola Vita sprawdzi się w przedpokoju lub salonie, choć jest na tyle uniwersalna, że możesz postawić ją również w innym pomieszczeniu – pusta ściana od razu nabierze wyrazu.

Mebel w prostej formie łączy w sobie surowość metalu i ciepłą kolorystykę drewna. Z metalu malowanego proszkowo na czarno został zrobiony stabilny stelaż, a blat i dolna półka to elementy z płyty MDF w okleinie imitującej dąb.

Konsola w stylu industrialnym będzie dobrym miejscem ekspozycyjnym. Na blacie o szerokości 80 cm możesz umieścić ceramiczny wazon z suchymi trawami, designerskie świeczniki lub zielone rośliny doniczkowe. Dodatkowa półka przyda się na przykład na plecione kosze i ozdobne pudełka.

Chcesz wykorzystać przestrzeń nad konsolą? Powieś duże lustro lub kompozycję minimalistycznych plakatów – Twoje wnętrze zyska niepowtarzalną aurę.

Wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 80 cm
Waga 8.7 kg
Do pobrania