Kontenerek Space Office - wygodny sposób na biurowe akcesoria!

Biuro to miejsce, w którym ciągle potrzebne są nowe akcesoria - długopisy, karteczki samoprzylepne, zszywacz czy spinacze - szybko się zużywają lub…gubią! Dlatego warto postawić na czteroszufladowy kontenerek, który ułatwi Ci segregację przedmiotów oraz zgromadzić uporządkowane zapasy.

Komoda o wymiarach 50/50/75,5 cm jest bardzo ustawna oraz zwiększa powierzchnię do pracy. Możesz umieścić ją w okolicach biurka, pod ścianą, a nawet pod skosem. To także dobre miejsce na biurową drukarkę. Opcja zamykania na klucz zapewni bezpieczeństwo przechowywanym przedmiotom.

To, co wyróżnia kontener Space Office to wysoka jakość materiałów i duża estetyka wykonania. Odporna na zarysowania płyta laminowana zapewni komodzie ładny wygląd przez wiele lat. Prowadnice z cichym domykiem to większy komfort użytkowania i mniej hałasu w biurze.

Modny kolor dąb aristan dodaje szafce stylowego charakteru i sprawia, że dobrze prezentuje się w nowoczesnych aranżacjach biurowych. Kontenerek Space Office to wygodny sposób na biurowe akcesoria!

 

Wymiary
Głębokość 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 75,5 cm
Waga 34.5 kg
Do pobrania