Kosz Mix 3 kolorów – zorganizuj swoją przestrzeń w modnym stylu

Kwadratowe, materiałowe kosze to świetny sposób na uporządkowanie swoich rzeczy w pokoju. Szczególnie pasują one do młodzieżowego, sypialni, pokoju dziecięcego, garderoby, ale mogą znaleźć się oczywiście także w innych pomieszczeniach. Kosz Mix 3 kolorów to połączenie ciekawego designu i kolorystyki, która jest modna od wielu lat. Kosze są stylowe i dyskretne, mogą stać po prostu na podłodze i być miejscem na zabawki, drobne przedmioty lub w szafie na podłodze. Taki kosz, postawiony w szafie, może być pojemnikiem na części garderoby (np. czapki, apaszki). Pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego, klasycznego.

Kosz Mix 3 kolorów wykonano z bawełny i poliestru. Kosze mają prostokątny kształt i wygodne uchwyty. Są pojemne i praktyczne. Występują w trzech wersjach tego samego koloru. Jeden model ma delikatne, drobne prążki. Kosz Mix 3 kolorów jest w odcieniach szarości. Wymiary wynoszą: 39 × 30 × 24 cm.

Tego rodzaju kosze świetnie komponują się z chłodną kolorystyką wystroju. Pasują również do stylu skandynawskiego. Odnajdują się zarówno pośród umeblowania nowoczesnego i klasycznego.

Wymiary
Długość 39 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 24 cm
Waga 0.471 kg
Do pobrania