Kosz na akcesoria fitness Tiguar – miej wszystko na wyciągnięcie ręki

Kosz na akcesoria fitness to nieoceniony element wyposażenia sali treningowej, siłowni czy domowej przestrzeni do ćwiczeń. Pozwól, by Twoje treningi stały się jeszcze bardziej wygodne i efektywne.

Kosz na akcesoria fitness to prawdziwa rewolucja w organizacji sprzętu treningowego. Dzięki jego wszechstronnym możliwościom przechowywania nie musisz już martwić się chaosem podczas treningu. Teraz wszystkie Twoje akcesoria – gumy oporowe, piłki, maty czy skakanki – znajdą swoje miejsce w jednym koszu.

Kosz na akcesoria fitness jest wyposażony w wygodne kółka, które umożliwiają łatwe przemieszczanie sprzętu po siłowni, czy salce treningowej. Niezależnie od tego, czy zmieniasz miejsce treningu czy po prostu chcesz dostosować swoją przestrzeń do aktualnych potrzeb – wszystko szybko uprzątniesz i przetransportujesz.

Nie trać już czasu na szukanie odpowiedniego sprzętu. Teraz wszystko będzie zorganizowane i gotowe do użycia. Kosz sprosta nawet najbardziej intensywnemu użytkowaniu.

Przygotuj się na transformację swojego treningowego otoczenia dzięki koszowi na akcesoria fitness. To czas, abyś skoncentrował się na osiąganiu swoich celów i czerpaniu radości z aktywnego stylu życia.

Wymiary
Długość 95 cm
Szerokość 86 cm
Wysokość 88 cm
Waga 47 kg
Do pobrania