Kosz na pranie Bamboo – ekologiczna alternatywa dla plastiku

Tempo wzrostu drzewa bambusowego jest dwukrotnie większe niż innych drzew. Co więcej, po ścięciu wyrasta on z tych samych korzeni. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, iż jest to naturalny, ekologiczny materiał, świetnie nadający się do produkcji mebli i różnych akcesoriów.

Kosz na pranie Bamboo jest solidny oraz trwały. To efekt zastosowania surowca dobrego gatunku, jak również rzetelnego i precyzyjnego wykonania. Zwróć uwagę na jego prosty, geometryczny kształt, dzięki któremu jest on bardziej ustawny, a do tego znakomicie się prezentuje.

Kosz wyposażony jest w pokrywę, którą możesz zdjąć. Zapewnia ona swobodny dostęp do schowanej w nim odzieży. Jego wnętrze wyścielone jest beżową tkaniną, której brzegi wystają poza krawędzie, co świetnie łagodzi nieco surową formę, a przy tym dodatkowo podnosi jego walory użytkowe.

Kosz na pranie bambusowy świetnie będzie komponował się z wystrojem dosłownie każdej łazienki. To pomieszczenie, które z uwagi na obecność dużej ilości płytek oraz szkła jest dosyć zimne. Dzięki takiemu drewnianemu akcesorium stanie się cieplejsze i przytulniejsze.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 60 cm
Waga 2.02 kg
Do pobrania