Kosz na śmieci Paso - pojemny i estetyczny pojemnik na odpadki

Bardzo często kosz na śmieci to akcesorium, które pozostaje w mieszkaniu w ukryciu – na przykład pod zlewem w kuchni. Na pewno masz tam przynajmniej jeden pojemnik na odpadki. Jeśli dbasz nie tylko o środowisko, ale również o estetykę swojego domowego wnętrza, kosz na śmieci Paso będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

Kosz na śmieci Paso to stylowy pojemnik na śmieci, który posłuży gromadzeniu w jednym miejscu resztek jedzenia i innych odpadków. Kosz ma szczelną pokrywę, która zapobiega szybkiemu rozkładowi śmieci i wydostawaniu się na brzydkiego zapachu na zewnątrz. Pojemnik jest wykonany z metalu szlachetnego w kolorze carbon metalic, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu i nie będzie zaburzał jego wystroju. Dodatkowo nie zostają na nim odciski palców.

Ten stabilny kosz waży ponad 1,6 kg, dzięki czemu trudno go, nawet przypadkiem, przewrócić. Zmieści się w nim 20 l śmieci - kosz wystarczy na kilka dni intensywnego składowania śmieci bez konieczności wymiany worka. Kosz jest wysoki (45 cm) i wyposażony w wygodny, płynnie działający pedał, dzięki któremu łatwo otworzysz pokrywę.

Wymiary
Długość 29,3 cm
Szerokość 26,6 cm
Wysokość 45,7 cm
Waga 1.67 kg
Do pobrania