Kosz na śmieci Paso – łatwe segregowanie odpadów w domu i firmie

Kosze na śmieci są cichymi bohaterami aranżacji – nie widać ich, ale konsekwentnie dbają o porządek i czystość w najbliższym otoczeniu. Niektóre z nich są ładne i praktyczne, inne albo ładne, albo praktyczne. Do pierwszej kategorii zalicza się kosz na śmieci Paso.

Jeśli kierują Tobą względy estetyczne, docenisz srebrną obudowę – nie widać na niej odcisków i zapewnia pojemnikowi elegancki wygląd. Natomiast jeśli ważniejsza jest dla Ciebie funkcjonalność, zwrócisz uwagę na higieniczne otwieranie.Kosz na śmieci z pedałem umożliwia wrzucenie odpadów bez dotykania klapy – pojemnik nie brudzi się, a Ty nie masz kontaktu z bakteriami. Dzięki szerokiej podstawie kosz Paso stoi stabilnie i nie przewraca się w trakcie uchylania pokrywy. Pojemność 20 l jest wystarczająca do biura, kuchni, pracowni czy korytarza w firmie.

Zapewne wiesz, gdzie najbardziej przyda Ci się kosz na śmieci – segregacja odpadówbędzie łatwiejsza, jeśli przeznaczysz jedną kuchenną szafkę specjalnie na ten cel. Umieść w niej dwa pojemniki: jeden na odpady organiczne oraz drugi na odpady przeznaczone do dalszej segregacji, tj. papier, plastik, szkło, metal. Jeśli masz pomieszczenie gospodarcze, wykorzystaj więcej pojemników i opisz je.