Kosz na śmieci Twist - ergonomiczne i estetyczne rozwiązanie

Zajrzyj pod swój zlew – najpewniej znajdziesz tam przynajmniej jeden kosz na śmieci. Przynajmniej jeden, bo w trosce o przyrodę, zachęcamy do segregacji odpadów. Składowanie odpadów w domu przed wyrzuceniem ich do śmietnika nie musi wiązać się z przykrym zapachem czy mało higienicznymi, otwartymi wiadrami. Są one często przy okazji mało estetyczne, a stały dopływ powietrza powoduje, że odpadki rozkładają się szybciej, wydzielając niemiłą woń.

Kosz na śmieci Twist to pojemnik na śmieci, który posłuży gromadzeniu w jednym miejscu resztek jedzenia i innych odpadków. Pokrywa hamuje szybki rozkład śmieci. Możesz otworzyć ją na dwa sposoby: całkowicie, opierając pokrywę na zawiasach lub pozostawić ją zamkniętą, działającą na zasadzie „huśtawki”. Kosz na odpadki jest wykonany z czarnego tworzywa, a jego pokrywa jest srebrna. Elegancki design sprawia, że pojemnik na śmieci pasuje do każdego wnętrza i nie trzeba chować go pod zlewem.

Uchylny Uchylny kosz na śmieci Twist ma pojemność 10 l – wystarczy ona na kilka dni użytkowania bez konieczności wymiany worka. Kosz jest wysoki (33 cm) i dość wąski (ma 18 cm szerokości), dzięki czemu zmieści się nawet na niewielkiej powierzchni.

Wymiary
Długość 24,8 cm
Szerokość 18,1 cm
Wysokość 33 cm
Waga 0.386 kg
Do pobrania