Kosz na śmieci Twist - ergonomiczne i estetyczne rozwiązanie

Zajrzyj pod swój zlew – najpewniej znajdziesz tam przynajmniej jeden kosz na śmieci. Przynajmniej jeden, bo w trosce o przyrodę, zachęcamy do segregacji odpadów. Składowanie odpadów w domu przed wyrzuceniem ich do śmietnika nie musi wiązać się z przykrym zapachem czy mało higienicznymi, otwartymi wiadrami. Są one często przy okazji mało estetyczne, a stały dopływ powietrza powoduje, że odpadki rozkładają się szybciej, wydzielając niemiłą woń.

Kosz na śmieci Twist to pojemnik na śmieci, który posłuży gromadzeniu w jednym miejscu resztek jedzenia i innych odpadków. Pokrywa hamuje szybki rozkład śmieci. Możesz otworzyć ją na dwa sposoby: całkowicie, opierając pokrywę na zawiasach lub pozostawić ją zamkniętą, działającą na zasadzie „huśtawki”. Kosz na odpadki jest wykonany z czarnego tworzywa, a jego pokrywa jest srebrna. Elegancki design sprawia, że pojemnik na śmieci pasuje do każdego wnętrza i nie trzeba chować go pod zlewem.

Uchylny Uchylny kosz na śmieci Twist ma pojemność 10 l – wystarczy ona na kilka dni użytkowania bez konieczności wymiany worka. Kosz jest wysoki (33 cm) i dość wąski (ma 18 cm szerokości), dzięki czemu zmieści się nawet na niewielkiej powierzchni.

Wymiary
Długość 24,8 cm
Szerokość 18,1 cm
Wysokość 33 cm
Pojemność 10l
Waga 0.392 kg
Do pobrania