Kosz z uszami – dodatek w stylu boho do mieszkania

Ciekawy i oryginalny kosz z uszami świetnie komponuje się z aranżacjami w stylu skandynawskim, boho, rustykalnym i klasycznym. Ma przyjemny dla oka design, kojarzący się z dawnymi ozdobami do wnętrza oraz kolorystykę, którą łatwo dopasować do różnych wystrojów. Możesz trzymać w nim różne drobiazgi, kosmetyki, zabawki lub po prostu użyć go jako osłony na doniczkę do kwiatka, zyskując tym sposobem efektowną ozdobę. Kosz z uszami pasuje do kuchni, jadalni, salonu, sypialni. Jest nie tylko efektowny, ale także bardzo praktyczny.

Kosz z uszami zrobiony jest z trawy i innych materiałów naturalnych. Ma okrągły kształt, a przez jego środek biegnie dekor, który ozdabia go i dodaje mu charakteru. Wygodne uszy z tego samego materiału ułatwiają przenoszenie kosza i bardzo ciekawie prezentują się wraz z całością. Kolory – zieleń (dekor) i brąz. Wymiary to: 19 × 24 × 19 cm.

Ten pleciony kosz doskonale wygląda we wnętrzach, w których są również inne dodatki z naturalnych materiałów oraz drewniane umeblowanie. Pasuje do większości kolorów, a najbardziej do tych, wzorowanych na naturze.

Wymiary
Średnica 24 cm
Wysokość 19 cm
Waga 0.1 kg
Do pobrania