Kosz metalowy – Twój ulubiony pojemnik na domowe akcesoria

Odkąd styl industrialny wkroczył na polskie salony, każdy chce mieć coś z metalu – meble, dodatki, dekoracje. Jeśli i Ty chętnie ulegasz tej modzie, sięgnij po czarny kosz metalowy do przechowywania drobiazgów. Mimo oszczędnego designu pojemnik wniesie do aranżacji intrygujący akcent o surowym charakterze.

Jeśli zależy Ci na wyeksponowaniu przedmiotów, druciany kosz sprawdzi się znakomicie. Postaw go w widocznym miejscu, a każdy domownik będzie wiedział, gdzie leżą czasopisma, przybory biurowe, owoce... Optymalne wymiary kosza (35x25x9 cm) umożliwiają przechowywanie nawet dużych przedmiotów np. zrolowanych ręczników. Po bokach znajdują się miedziane uchwyty, dzięki którym kosz jest bardziej poręczny i zyskuje dodatkowe walory dekoracyjne.

Kosz metalowy możesz wykorzystać w każdym pomieszczeniu, stosownie do potrzeb domowników. Umieść go obok łóżka, a zastąpi szafkę nocną w małej sypialni. Postaw go w łazience na zabudowie pralki lub wc, a zyskasz stylowy pojemnik na ręczniki dla gości, kosmetyki lub… papier toaletowy. „Druciak” możesz zastosować w przytulnej kompozycji – wystarczy, że umieścisz w nim girlandę z lampkami cotton balls.

Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 9 cm
Waga 1.45 kg
Do pobrania