Kosz dekoracyjny – wygodny to przechowywania i piękny jako dekoracja

Urządzając swoje mieszkanie nie zapomnij o detalach takich jak poduszki, zasłony czy dekoracyjne kosze. To one decydują o klimacie wnętrza. Transparentne plastikowe pojemniki są idealne do przechowywania w szafach, jeżeli chcesz postawić kosz do przechowywania, to warto zadbać o to by pasował do pokoju w którym się znajduje. Ciekawą propozycją będzie ten metalowy kosz z uszami.

Kosz w tej stylistyce świetnie wpisze się w klimat mieszkań w których nie brakuje naturalnych, surowych materiałów takich jak cegła, beton, drewno czy metal. Pięknie będzie wyglądał położony obok kanapy w wyrazistym kolorze, możesz do niego włożyć gazety lub koc, aby zawsze był pod ręką.

Metalowy kosz z pokrywką To ciekawy pomysł na przechowywanie również w szafie. Możesz ułożyć jeden na drugim kilka koszy, włożyć do nich ręczniki, pościele lub inne rzeczy a dzięki metalowej ramie wszystko będzie przechowywane w przewiewny sposób.

Kosz jest dostępny w ofercie BRW w 3 rozmiarach. Dzięki temu możesz przechowywać w nich różne rzeczy, w zależności od wielkości kosza i zachować spójność wystroju.