Kosz dekoracyjny Bahama – idealny do przechowywania cennych drobiazgów

Ten ogromnie praktyczny pojemnik stanie się wręcz niezastąpionym elementem wyposażenia Twojego mieszkania. Z całą pewnością posiadasz mnóstwo przedmiotów, dla których nie możesz znaleźć stosownego miejsca. W rezultacie giną, zaburzają porządek w pomieszczeniach. Ten ozdobny kosz do przechowywania pomoże Ci usprawnić dotychczasową organizację przestrzeni, dzięki czemu w Twoich czterech kątach już zawsze będzie panował iście wzorcowy ład.

Kosz dekoracyjny Bahama jest wykonany z mocnego tworzywa sztucznego. Naprzemienny układ pasków sprawia, iż cała konstrukcja jest dosyć solidna. Splot jest tak gęsty, że nie musisz się martwić o zniszczenie pojemnika pod wpływem ciężaru znajdujących się w nim przedmiotów. Jasna lamówka umieszczona tuż przy górnej krawędzi przełamuje jednolitą, grafitową bryłę kosza. Całość przedstawia się bardzo gustownie.

Dekoracyjny pojemnik do przechowywania możesz wypełnić kosmetykami i przyborami łazienkowymi. Artykułami biurowymi, biżuterią oraz wieloma innymi drobiazgami. Dzięki niemu wszelkie potrzebne akcesoria zawsze będziesz mieć pod ręką.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.186 kg
Do pobrania