Kosz dekoracyjny Bamboo – ciekawy pomysł na przechowywanie

Jeśli masz poczucie, że do Twoich domowych przestrzeni zaczął wkradać się chaos i chcesz je nieco uporządkować, kosz do przechowywania z bambusa to znakomita propozycja dla Ciebie. Schowasz w nim wszystkie te przedmioty, które jak dotąd nie miały swojego stałego miejsca, a przy okazji stylowo urozmaicisz wnętrza.

Dekoracyjny kosz bambusowy od wewnątrz pokryty jest beżową włókniną. Zastosowanie tkaniny znacząco zwiększa jego estetykę, zabezpiecza umieszczone w nim przedmioty przed przesuwaniem, a do tego sprzyja utrzymaniu go w czystości. Ten prostokątny pojemnik o długości 22 cm bez problemu zmieści się na półkach w salonie lub sypialni. Jest na tyle atrakcyjny wizualnie, że nie trzeba chować go wewnątrz mebli. Spokojnie możesz pozwolić sobie na to, aby wyeksponować go w dobrze widocznym miejscu.

Kosz dekoracyjny Bamboo świetnie zgra się z wystrojem w stylu nowoczesnym oraz eko. Równie dobrze będzie komponował się z modną skandynawską stylistyką. Najlepsze tło będą stanowiły dla niego białe powierzchnie.

Wymiary
Długość 22 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.256 kg
Do pobrania