Kosz dekoracyjny Bamboo – pojemny, wytrzymały i szykowny

Jak dotąd głównym materiałem wykorzystywanym podczas wyrobu koszy do przechowywania była wiklina. Cieplejsza niż plastik oraz znacznie mocniejsza od kartonu. Aktualnie na rynku coraz większe powodzenie zyskują pojemniki wykonane z bambusa. Jeżeli szukasz odrobiny odmiany, przetestuj tę propozycję. Na pewno Cię nie rozczaruje.

Drzewo bambusowe świetnie nadaje się na surowiec do wyrobu tego typu akcesoriów. Wykazuje dużą wytrzymałość na wilgoć i uszkodzenia. Możesz zainstalować taki kosz do przechowywania z bambusa nawet w łazience. Schowasz w nim wszystkie kosmetyki, a przy okazji stylowo odmienisz oblicze tego wnętrza.

Ten dekoracyjny kosz bambusowy wyróżnia się pionowym układem desek gwarantującym ciekawy efekt wizualny. Materiał w neutralnym beżowym kolorze, którym wyłożone jest jego wnętrze, pomoże Ci utrzymać pojemnik w czystości, podobnie jak wszystkie ukryte w nim przedmioty.

Kosz dekoracyjny Bamboo ma wymiary: 35 cm x 25 cm x 15 cm. Możesz go wykorzystać jako pojemnik na biżuterię, książki, a nawet kwiaty. Daje on ogromne możliwości aranżacyjne. Musisz jedynie uruchomić swoją wyobraźnię.

Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.526 kg
Do pobrania