Kosz dekoracyjny Madera – gustowny i funkcjonalny

Czy Tobie czasem także brakuje pomysłów na to co zrobić z potrzebnymi drobiazgami, aby były pod ręką, ale nie tworzyły chaotycznej plątaniny na meblach i nie psuły wysmakowanego wystroju Twojego domu? Nie musisz kupować kolejnej szafki. Z powodzeniem zastąpi ją ozdobny pojemnik do przechowywania. Zajmie mniej miejsca niż mebel, a dzięki estetycznemu wykonaniu dodatkowo urozmaici wystrój pomieszczenia.

Kosz dekoracyjny Madera wykonany jest z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego w kolorze szarym. Użycie takiego surowca do jego produkcji przekłada się na większą wytrzymałość. Ma on wymiary 35 x 24 x 14 cm, ale na serię składają się pojemniki o różnych gabarytach. Możesz stworzyć z nich komplet, który w pełni zaspokoi Twoje bieżące potrzeby. A jeśli nadal będzie brakowało Ci przestrzeni do magazynowania, bez problemu dokupisz do nich kolejne egzemplarze o takiej wielkości, która będzie pasowała Ci najbardziej.

Solidna konstrukcja oraz prosta budowa tego pojemnika sprawiają, iż znakomicie będzie się sprawował jako organizer w szafkach i komodach. Brak zamknięcia w takiej sytuacji jest akurat zaletą, gdyż dzięki temu będziesz mieć łatwy dostęp do zawartości kosza.

Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 14 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania